Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, indywidualną rehabilitację dostosowaną do potrzeb pacjenta. Skuteczne metody terapii, bezbolesne i efektywne techniki zabiegowe, krótkie terminy wizyt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZPO

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt po nr tel.: 608 065 474 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dokumenty do przyjęcia do Zakładu Pielęgnacyjno Opiekuńczego

pobierz: skala barthel    wniosek 

 

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Centrum Medyczne AGAMED znajduje się w Pławnie przy ulicy Radomszczańskiej 17, w odległości 10 km od Radomska. Zakład otoczony jest pięknym parkiem opartym na projekcie planisty i ogrodnika Waleriana Kronenberga. Dzięki świetnej lokalizacji, pacjenci mają zapewnioną ciszę oraz spokój. Spacery po parku odprężają, relaksują oraz wpływają pozytywnie na samopoczucie pacjenta. Oferujemy profesjonalne usługi, na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, placówka wyposażona jest w sprzęt najwyższej klasy

Misja zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego, którą jest pomoc człowiekowi przewlekle choremu w odzyskaniu możliwie największego zakresu sprawności i niezależności oraz poprawa jakości jego życia a także zaangażowanych członków rodziny (bliskich) wyznacza główne zadania zakładu, jego wymogi organizacyjne oraz rodzaj i zakres świadczonych usług.

Zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy udziela całodobowych świadczeń zdrowotnych, które obejmują swoim zakresem pielęgnację opiekę i rehabilitację osób nie wymagających hospitalizacji oraz zapewnia im kontynuację leczenia farmakologicznego, pomieszczenie i wyżywienia odpowiednie do stanu zdrowia a także prowadzi edukację zdrowotną tych osób i członków ich rodzin.